Direktor JP Srbijagas Dušan Bajatović izjavio je danas da je ugovor sa Rusijom o snabdevanju gasom produžen za naredna tri meseca, uz očekivanje da će uskoro biti produžen i do Nove godine.
„Sad smo produžili, ja to još nisam objavio, iako se to već desilo, gasni aranžman za naredna tri meseca, produžićemo i do Nove godine uskoro“, istakao je Bajatović.