U SKUPŠTINI SRBIJE: Nagrađeni najbolji učenici sa republičkih takmičenja

Foto: tanjug.rs

Učenicima pobednicima republičkih takmičenja u 2025/2026. godini iz oblasti ekonomije, prava, administracije, ugostiteljstva, turizma i trgovine, kao i njihovim mentorima danas su u Skupštini Srbije svečano uručene diplome i zahvalnice.

Diplome je dobilo 72 učenika, a pomoćnica ministra prosvete Danka Nešović čestitala im je na uspehu ističući da resorno ministarstvo posebnu pažnju posvećuje mladim talentima.

„Mi kao Ministarstvo prosvete apsolutno podržavamo najbolje učenike, to nam je ove godine neka posebna politika, jer smo poseban akcenat stavili na talentovanu decu“, rekla je Nešović.

Više informacija o ovoj temi pročitajte na portalu tanjug.rs.